Restaurant Restaurant Restaurant Restaurant
 
 

Restauranti

Nė Hotel Ēardak, ne krenohemi me restorantin tonė qe ka njė dekor elegant dhe ushqim tė shkėlqyer.
Poashtu kemi njė menu tė gjerė dhe mbresėlėnėse.

Restoranti ėshtė gjithashtu vend i pėrsosur pėr tė shijuar njė drekė relaksuese me miqtė dhe familjen.

Natėn mund ta kaloni me njė darkė tė mrekullueshme nė ambient tė ngrohtė tė restorantit!

Nė menun e restorantit pėrfshihen edhe specialitetee vegjetariane.

 

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Rruga Mbretėresha Teutė, nr. 101, Pejė, Kosovė. Tel: +386 49 801 108 / 038 731 017. Email reservations@hotelcardak.com

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------