Dhomat Dhomat Dhomat Dhomat Dhomat
 
 

Dhomat

Nė Hotel Ēardak tė gjitha dhomat kan hapsirė tė bollshme dhe jan te pajisura mjaft mirė duke pėrfshirė edhe shėrbimin WiFi pėr internet me shpejtėsi tė lartė.

Hoteli ka 18 dhoma, dhe tė gjitha ofrojnė njė akomodim tė rehatshėm, orenditė dhe dekori krijojnė njė atmosferė tė ngrohtė, mikėpritėse si dhe karakterizohen me stil unik, tradicional, karakteristikė e arkitekturės sė vjeter Pejane.

 

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Rruga Mbretėresha Teutė, nr. 101, Pejė, Kosovė. Tel: +386 49 801 108 / 038 731 017. Email reservations@hotelcardak.com

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------