Miresevini Banaku Pub
 
 

Konferencat

Konferencat, ngjarjet dhe takimet profesionale organizohen deri nė detajet mė tė vogla.

Me njė kapacitet prej 200 personash, salla e konferencave ėshtė e pajisur me tė gjitha gjėrat qė nevojiten pėr realizimin e njė konference profesionale, me shėrbim tė pakrahasueshėm.

 

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Rruga Mbretėresha Teutė, nr. 101, Pejė, Kosovė. Tel: +386 49 801 108 / 038 731 017. Email reservations@hotelcardak.com

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------