Dasmat Dasmat Dasmat Dasmat Dasmat Dasmat Dasmat Dasmat
 
 

Dasmat

Hotel Ēardak, ėshtė vendi i pėrsosur pėr martesėn tuaj.

Ndėrtesa historike me arqitektures tė vjeter pejane, ka edhe sallėn e dasmave me kapacitet prej 200 personash.

Me mbi 20 vjet pėrvojė nė organizimin e dasmave dhe eventeve tė ndryshme festive nė ambientin e shkėlqyer tė Hotel Ēardak, ju do ta gjeni njė mikpritje dhe shėrbim madheshtorė.

 

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Rruga Mbretėresha Teutė, nr. 101, Pejė, Kosovė. Tel: +386 49 801 108 / 038 731 017. Email reservations@hotelcardak.com

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------