Miresevini Banaku Pub Pub Pub
 
 

Pub / Piano Bar

Njė prej shumė veēorive tė hotelit tonė ėshtė edhe PUB-i apo Piano Bar, ku ju dhe miqėt tuaj do tė mund ta kaloni njė mbrėmje fantastike nė shoqėrimin e muzikes live dhe atomsferės sė ngrohtė.

 

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Rruga Mbretėresha Teutė, nr. 101, Pejė, Kosovė. Tel: +386 49 801 108 / 038 731 017. Email reservations@hotelcardak.com

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------